Комплект акумулаторни инструменти Bosch GSR 18V-50 и GDX 180/ 18 V/ 3 x 5.0 Ah
Комплекта включва:
Акумулаторен винтоверт Bosch GSR 18V-50
Акумулаторен ударен гайковерт Bosch GDX 18
3 броя батерии 5.0Ah
Зарядно
Куфар XL-Boxx
Гайковерт:
Винтоверт:
Комплект акумулаторни инструменти Bosch GSR 18V-50 и GDX 180/ 18 V/ 3 x 5.0 Ah - Пакет безчетков винтоверт 50 Nm и ударен гайковерт 180 Nm с 3 батерии 5.0 Ah и куфар XL-Boxx
  • Марка: Bosch
  • Кат. №: MS37053
  • Модел: GSR18V-50 + GDX 180
  • Арт. №: 06019G5227
  • Употреба: Професионална
  • Произход: Германия
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 36 месеца
    • Търговец/ЮЛ/ЕТ: 36 месеца
Характеристики
Гайковерт:
  • Напрежение на акумулатора: 18 V
  • Обороти на празен ход: 0 – 2.800 min-1
  • Макс.въртящ момент: 180 Nm
  • Честота на ударите: 0-3.600 1/min
  • Държач за инструменти: 1/4" вътрешен шестостен и 1/2" външен квадрат
  • Диаметър на винта: M6 – M16
Винтоверт:
  • Въртящ момент (макс.): 50 Nm
  • Въртящ момент (мек/твърд/макс.): 28/50/50 Nm
  • Обороти на празен ход (I-ва скорост / II-ра скорост): 0 – 460 / 0 – 1.800 1/min
  • Тип на акумулатора: Литиево-йонна
  • Обхват на захващане на патронника, мин./макс.: 1,5 / 13 mm
  • Тегло без акумулатор: 1 kg
  • Степени на въртящия момент: 20+1
  • Диаметър на отвора: Ø на отвора в алуминий, макс.: 13 mm
  • Ø на отвора в дърво, макс.: 35 mm
  • Ø на винта, макс.: 10 mm
  • Информация за шум и вибрации
  • Ниво на шума: 88 dB(A)
  • Ниво на звуковата мощност: 99 dB(A)
  • Неустойчивост K: 5 dB
Описание
Комплекта включва:
3 броя батерии 5.0Ah
Зарядно
Куфар XL-Boxx
Техническа характеристика
  • Макс.въртящ момент: 180 Nm
  • Диаметър на винта: M6 – M16
  • Въртящ момент (макс.): 50 Nm
  • Тегло без акумулатор: 1 kg
  • Ø на винта, макс.: 10 mm