Вашата количка е празна.
Водоструйна машина с подгряване DEN-SIN H-110E 220V 60Hz - Пароструйка DEN-SIN H-110E 220V 60Hz
Водоструйна машина с подгряване DEN-SIN H-110E 220V 60Hz
- Марка: DEN-SIN
- Кат. №: MS7241
- Модел: H-110E 220V 60Hz
- Арт. №: 700998815
- Употреба: Професионална
- Налягане: 110 bar
- Произход: Дания
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Особености | |
|---|---|
| Нискооборотен мотор | |
| Антикорозионни материали | |
| Керамични бутала | 3 бр. |
| Устойчиви уплътнения | |
| Вграден байпас за защита | |
| Мотор Class F със система против прегряване | |
| Съединения с бързи връзки | |
| Вграден съд за препарат и инжекторна система | |
| Система за защита от прегряване | |
| Сензор за пламък в котела, което гарантира впръскване на гориво само при наличие на искра | |
| Автоматично стартиране на мотора при функция: затопляне на водата | |
| Технически параметри | |
|---|---|
| Налягане на помпата | 110 bar |
| Дебит на водата | 702 l/h |
| Обороти на мотора | 1750 RPM |
| Температура на изход.вода | 80 °C |
| Резервоар за гориво | 16 l |
| Съд за препарат | 5 l |
| Мощност | 2,2 kW |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 230/1/60 V/~/Hz/A |
| Габаритни размери LxHxM | 970 x 650 x 900 mm |
| Тегло | 125 kg |
2 730.30 €
5 340.00 лв.
Купи с
на 12 вноски по 241.63 € / 472.59 лв.
Купи с
на 12 вноски по 256.86 € / 502.37 лв.
