Водоструйка ProGARDEN LT504-1800C
Мощен двигател за високо налягане
Дръжка и колело за лесен транспорт и работа
Сваляща се дръжка за съхранение и спестяване на място
Разделена копие на три сегмента за лесно съхранение
Тежка пластмасова рамка с място за съхранение на фурми, захранващ кабел и маркуч под налягане
Воден филтър за примеси със защитна роля на помпата (съвместим с обичайните градински маркучи)
Мощност: 1800 W
Напрежение: 230V / 50Hz
Номинално налягане: 100 bar
Максимално налягане: 130 bar
Номинален дебит: 6 l / min
Максимален дебит: 7 l / min
Ниво на шума: 90 dB (A)
Максимална температура на водата: 50 C
Размери: 353x287x782 mm
Тегло: 7,6 kg
Дължина на маркуча: 7 м
Водоструйка ProGARDEN LT504-1800C - Електрическа водоструйка 1800 W
  • Марка: PROGARDEN
  • Кат. №: MS27381
  • Модел: LT504-1800C
  • Арт. №: 467100LT504
  • Произход: Румъния
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
    • Търговец/ЮЛ/ЕТ: 12 месеца
Характеристики
Мощност: 1800 W
Напрежение: 230V / 50Hz
Номинално налягане: 100 bar
Максимално налягане:130 bar
Номинален дебит: 6 l / min
Максимален дебит: 7 l / min
Ниво на шума: 90 dB (A)
Размери: 353x287x782 mm
Тегло: 7,6 kg
Дължина на маркуча: 7 м
Описание
Техническа характеристика
Мощност: 1800 W
Напрежение: 230V / 50Hz
Номинално налягане: 100 bar
Максимално налягане: 130 bar
Размери: 353x287x782 mm