Вашата количка е празна.
Водоструйна машина с подгряване NILFISK MH 7P-220/1300 DE - Пароструйка с дизелов мотор 16 к.с. / 1300 l/h
Водоструйна машина с подгряване NILFISK MH 7P-220/1300 DE
- Марка: NILFISK
- Кат. №: MS6911
- Модел: MH 7P-220/1300 DE
- Арт. №: 106239635
- Употреба: Професионална
- Произход: Дания
- Налягане: 220
- Дебит: 13000 л/ч
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Налягане на помпата | 200 bar |
| Сила на почистване | 6.6 kg/force |
| Дебит на водата | 1200 l/h |
| Обороти на двигателя | 1750 RPM |
| Макс. °C на подгряване вода/пара | 90/150 °C |
| Мощност | 16 Hp/ 11.7 kW |
| Разход на гориво, dt-45 | 6.5 kg/h |
| Разход на гориво, мотор | 3.5 l/h |
| Резервоар за гориво, мотор | 57 l |
| Габаритни размери LxHxM |
1130 x 910 x 1050 |
| Тегло | 315 kg |
| Особености | |
|---|---|
| Мощен дизелов мотор | |
| Надеждна помпа за високо налягане - C3 | |
| Керамични бутала | 4 бр. |
| Специален EcoPower бойлер | |
| Система Ergo за бързи връзки с аксесоарите | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Рамка от неръждаема стомана | |
| Контейнер за гориво | |
| Рамка от стомана | |
| Сервизен индикатор | |
| Сензор за пламък | |
| Сензор за ниско ниво на масло | |
| Сензор за ниско ниво на гориво | |
| Сензор за температура на изгорелите газове | |
| Директно запалване | |
36 571.17 €
71 526.99 лв.
Купи с
на 12 вноски по 3 440.47 € / 6 728.97 лв.

Бюджетен
Високо качество