Вашата количка е празна.
Ударна бормашина RYOBI RPD800K - Ударна бормашина с 800-ватова мощност и 3000об/мин
Ударна бормашина RYOBI RPD800K
- Марка: RYOBI
- Кат. №: MS7142
- Модел: RPD800-K
- Арт. №: 479945
- Употреба: Полупрофесионална
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| МАРКА | RYOBI |
| МОДЕЛ | RPD800K |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 800 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-3000 |
| УДАРНА ФУНКЦИЯ | ДА |
| УДАРИ В МИНУТА | 51000 1/min |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | ДА |
| БРОЙ СКОРОСТИ | 1 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 34 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 16 мм |
| ТИП ПАТРОННИК | БЕЗКЛЮЧОВ |
| КУФАР | ДА |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.800 kg |
90.50 €
177.00 лв.
Купи с
на 12 вноски по 8.01 € / 15.67 лв.
Купи с
на 12 вноски по 8.51 € / 16.65 лв.
Бюджетен
Високо качество