Вашата количка е празна.
Ударна бормашина Bosch AdvancedImpact 900 - Ударна бормашина AdvancedImpact 900
Ударна бормашина Bosch AdvancedImpact 900
- Марка: Bosch
- Кат. №: MS243
- Модел: AdvancedImpact 900
- Арт. №: 0603174020
- Произход: Германия
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 36 месеца
Характеристики
Спецификация наударна бормашина BOSCH AdvancedImpact 900:
| Номинална консумирана мощност | 900 W |
| Отдавана мощност, макс. | 1.050 W |
| Спиращ въртящ момент съгласно EN 60745 | 73 Nm |
| Номинален въртящ момент (І-ва скорост / ІІ-ра скорост) | 1,6 / 0,5 Nm |
| Обороти на празен ход (I-ва скорост / II-ра скорост) | 50 – 1.120 / 2.850 min-1 |
| Честота на ударите | 48.450 min-1 |
| Тегло на машината | 2,6 kg |
| Макс. Ø на пробиване в бетон (І предавка / ІІ предавка) | 0 / 18 mm |
| Макс. Ø на пробиване в стомана (І предавка / ІІ предавка) | 13 / 8 mm |
| Макс. Ø на пробиване в дърво (І предавка / ІІ предавка) | 40 / 25 mm |
Измервани стойности установени съгласно EN 60745.
Обща стойности на вибрациите (сума от векторите в три посоки).
| Стойност на вибрационните емисии ah | 6.5 m/s² |
| Неустойчивост K | 1.5 m/s² |
| Стойност на вибрационните емисии ah | 20.0 m/s² |
| Неустойчивост K | 1.5 m/s² |
| Стойност на вибрационните емисии ah | 2.5 m/s² |
| Неустойчивост K | 1.5 m/s² |
Определеното по крива А ниво на шума на електроинструмента типично възлиза на: ниво на звука 96 dB(A); върхова мощност на звука 107 dB(A). Неопределеност K= 3 dB.
168.22 €
329.01 лв.
Купи с
на 12 вноски по 14.89 € / 29.12 лв.
Купи с
на 12 вноски по 15.83 € / 30.95 лв.
Високо качество
Бюджетен
Популярен