Вашата количка е празна.
Водоструйна машина с подгряване NILFISK MH 7P-220/1120 PE - Пароструйка с бензиново подгряване без ел.захранване
Водоструйна машина с подгряване NILFISK MH 7P-220/1120 PE
- Марка: NILFISK
- Кат. №: MS6913
- Модел: MH 7P-220/1120 PE
- Арт. №: 106239530
- Употреба: Професионална
- Дебит: 1120 l\h
- Произход: Дания
- Налягане: 220
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Налягане на помпата | 220 bar |
| Сила на почистване | 6.1 kg/force |
| Дебит на водата | 1120 l/h |
| Обороти на двигателя | 1775 RPM |
| Макс. °C на подгряване вода/пара | 90/150 °C |
| Мощност | 13 Hp/ 9.6 kW |
| Разход на гориво, dt-45 | 5.6 kg/h |
| Разход на гориво, мотор | 3.5 l/h |
| Резервоар за гориво | 57 l |
| Резервоар за гориво, мотор | 6.1 l |
| Габаритни размери LxHxM |
970 x 780 x 1000 |
| Тегло | 210 kg |
| Особености | |
|---|---|
| Мощен бензинов мотор - Honda | |
| Надеждна помпа за високо налягане С3 | |
| Керамични бутала | 4 бр. |
| Специален EcoPower бойлер | |
| Система Ergo за бързи връзки с аксесоарите | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Рамка от неръждаема стомана | |
| Контейнер за гориво | |
| Рамка от стомана | |
| Сервизен индикатор | |
| Сензор за пламък | |
| Сензор за ниско ниво на масло | |
| Сензор за ниско ниво на гориво | |
| Сензор за температура на изгорелите газове | |
| Директно запалване | |
19 293.60 €
37 735.00 лв.
Купи с
на 12 вноски по 1 815.06 € / 3 549.96 лв.

Бюджетен
Високо качество
Популярен