Вашата количка е празна.
Водоструйна машина с подгряване NILFISK MH 5M-200/1000 DE - Водоструйна машина с дизелово подгряване без ел.захранване
Водоструйна машина с подгряване NILFISK MH 5M-200/1000 DE
- Марка: NILFISK
- Кат. №: MS6907
- Модел: MH 5M-200/1000 DE
- Арт. №: 106239610
- Употреба: Професионална
- Произход: Дания
- Налягане: 200bar
- Дебит: 1000l/h
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Налягане на помпата | 200 bar |
| Сила на почистване | 5.1 kg/force |
| Дебит на водата | 1000 l/h |
| Обороти на двигателя | 1485 RPM |
| Макс. °C на подгряване вода/пара | 90/150 °C |
| Мощност | 10 Hp/ 7.3 kW |
| Разход на гориво, dt-45 | 4.7 kg/h |
| Разход на гориво, мотор | 2.2 l/h |
| Резервоар за гориво | 57 l |
| Резервоар за гориво, мотор | 2.2 l |
| Габаритни размери LxHxM |
970 x 780 x 1000 |
| Тегло | 220 kg |
| Особености | |
|---|---|
| Мощен дизелов мотор | |
| Надеждна помпа за високо налягане | |
| Керамични бутала | 3 бр. |
| Специален EcoPower бойлер | |
| Система Ergo за бързи връзки с аксесоарите | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Рамка от неръждаема стомана | |
| Колела с пневматични гуми за лесно транспортиране | |
| Паркинг спирачка | |
| Контейнер за гориво | |
| Рамка от стомана | |
| Сервизен индикатор | |
| Сензор за пламък | |
| Сензор за ниско ниво на масло | |
| Сензор за ниско ниво на гориво | |
| Сензор за температура на изгорелите газове | |
| Директно запалване | |
21 028.92 €
41 128.99 лв.
Купи с
на 12 вноски по 1 978.32 € / 3 869.25 лв.

Бюджетен
Високо качество