Вашата количка е празна.
Водоструйна машина с подгряване COMET SCOUT EXTRA 150 - Водоструйка COMET SCOUT EXTRA 150
Водоструйна машина с подгряване COMET SCOUT EXTRA 150
- Марка: COMET
- Кат. №: MS7281
- Модел: SCOUT EXTRA 150
- Арт. №: 9044 0002
- Употреба: Професионална
- Напрежение: 230V
- Произход: Италия
- Налягане: 150 bar
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Налягане на помпата | 150 bar |
| Дебит на водата | 540 l/h |
| Обороти на двигателя | 2800 RPM |
| Макс. °C на подгряване вода/пара | 90 °C |
| Мощност | 2.7 kW |
| Разход на гориво, dt-45 | 3.11 kg/h |
| Резервоар за гориво | 15 l |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 230/1/50 V/~/Hz |
| Габаритни размери LxHxM |
890 x 500 x 820 |
| Тегло | 85 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
| Особености | |
|---|---|
| Надеждна помпа за високо наляганеMTP KSR Gold | |
| Бойлер от неръжд.стомана | |
| Сервизен индикатор | |
| Съд с инжектор за препарат | |
| Макара за шланг ВН | |
1 727.66 €
3 379.01 лв.
Купи с
на 12 вноски по 152.90 € / 299.05 лв.
Купи с
на 12 вноски по 162.53 € / 317.88 лв.

Бюджетен
Високо качество