Вашата количка е празна.
Водоструйна машина с подгряване COMET KP PRO CLASSIC 3.10 10/15 - Водоструйка COMET KP PRO CLASSIC 3.10 10/15
Водоструйна машина с подгряване COMET KP PRO CLASSIC 3.10 10/15
- Марка: COMET
- Кат. №: MS7282
- Модел: KP PRO CLASSIC 3.10 10/15
- Арт. №: 90610101
- Употреба: Професионална
- Напрежение: 230V
- Налягане: 150 bar
- Произход: Италия
- Дебит: 600 л/ч
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Налягане на помпата | 150 bar |
| Дебит на водата | 600 l/h |
| Обороти на двигателя | 1400 RPM |
| Макс. °C на подгряване вода/пара | 110 °C |
| Мощност | 2.2 kW |
| Разход на гориво, dt-45 | 3.5 kg/h |
| Резервоар за гориво | 15 l |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 230/1/50 V/~/Hz |
| Габаритни размери LxHxM |
940 x 620 x 840 |
| Тегло | 95 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
| Особености | |
|---|---|
| Надеждна помпа за високо наляганеLW-K | |
| Керамични бутала | 3 бр. |
| Бойлер от неръжд.стомана | |
| Нискооборотен мотор - 1400 RPM | |
| Възвратен клапан | |
| Сервизен индикатор | |
| Съд с инжектор за препарат | |
2 750.00 €
5 378.53 лв.
Купи с
на 12 вноски по 243.38 € / 476.01 лв.
Купи с
на 12 вноски по 258.71 € / 505.99 лв.

Високо качество
Бюджетен