Вашата количка е празна.
Водоструйна машина с подгряване COMET KM CLASSIC 5.15 15/160 T - Водоструйка KM CLASSIC 5.15 15/160 T
Водоструйна машина с подгряване COMET KM CLASSIC 5.15 15/160 T
- Марка: COMET
- Кат. №: MS7285
- Модел: KM CLASSIC 5.15 15/160 T
- Арт. №: 90600353
- Употреба: Професионална
- Налягане: 160 bar
- Произход: Италия
- Дебит: 900l/h
- Напрежение: 400V
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Налягане на помпата | 160 bar |
| Дебит на водата | 900 l/h |
| Обороти на двигателя | 1400 RPM |
| Макс. °C на подгряване вода/пара | 85/140 °C |
| Мощност | 4.0 kW |
| Разход на гориво, dt-45 | 5.5 kg/h |
| Резервоар за гориво | 18 l |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 400/3/50 V/~/Hz |
| Габаритни размери LxHxM |
950 x 620 x 850 |
| Тегло | 115 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
| Особености | |
|---|---|
| Надеждна помпа за високо налягане ZW | |
| Керамични бутала | 3 бр. |
| Бойлер от неръжд.стомана | |
| Нискооборотен мотор - 1400 RPM | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Възвратен клапан | |
| Сервизен индикатор | |
| Съд с инжектор за препарат | |
| Резервоар за вход.вода | |
| Система за омекотяване на водата | |
|
Удобно място за инструменти |
|
3 203.24 €
6 264.99 лв.
Купи с
на 12 вноски по 283.49 € / 554.46 лв.
Купи с
на 12 вноски по 301.35 € / 589.39 лв.

Бюджетен
Високо качество