Вашата количка е празна.
Водоструйна машина с подгряване COMET KF CLASSIC 9.18 18/200 T - Водоструйка COMET KF CLASSIC 9.18 18/200 T
Водоструйна машина с подгряване COMET KF CLASSIC 9.18 18/200 T
- Марка: COMET
- Кат. №: MS7291
- Модел: KF CLASSIC 9.18 18/200 T
- Арт. №: 90510306
- Употреба: Професионална
- Произход: Италия
- Налягане: 200bar
- Дебит: 1080 l/h
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Налягане на помпата | 200 bar |
| Дебит на водата | 1080 l/h |
| Обороти на двигателя | 1400 RPM |
| Макс. °C на подгряване вода/пара | 110 °C |
| Мощност | 7.6 kW |
| Разход на гориво, dt-45 | 6.4 kg/h |
| Резервоар за гориво | 19 l |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 400/3/50 V/~/Hz |
| Габаритни размери LxHxM |
1320 x 820 x 960 |
| Тегло | 158 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
| Особености | |
|---|---|
| Надеждна помпа за високо налягане RW Premium | |
| Керамични бутала | 3 бр. |
| Бойлер от неръжд.стомана | |
| Нискооборотен мотор - 1400 RPM | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Възвратен клапан | |
| Сервизен индикатор | |
| Съд с инжектор за препарат | |
| Резервоар за вход.вода | |
| Сензор за пламък | |
|
Удобно място за инструменти |
|
3 845.94 €
7 522.00 лв.
Купи с
на 12 вноски по 340.37 € / 665.71 лв.
Купи с
на 12 вноски по 361.81 € / 707.64 лв.

Бюджетен
Високо качество
Популярен