Вашата количка е празна.
Тримоторна мокро-суха прахосмукачка LSU 395 - машина за почистване LSU 395
Тримоторна мокро-суха прахосмукачка LSU 395
- Марка: VIPER
- Кат. №: MS7322
- Модел: LSU 395
- Арт. №: 50000150
- Употреба: Професионална
- Произход: Дания
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Особености | |
|---|---|
| Двустепенна турбина | |
| Мембранен филтър | |
| Ниво на защита IP20 | |
| Държач за ел. кабел и отделение за отделните аксесоари | |
| Дренажен шланг | |
| Технически параметри | |
|---|---|
| Дебит на въздуха | 3540 l/min |
| Вакуум | 228 mbar/kPa |
| Мощност макс. | 3х1000 W |
| Ниво на шума | 79 dB(a) |
| Обем на контейнера | 95 L |
| Напрежение | 230/1/50 V/~/Hz/A |
| Габаритни размери LxHxM | 630 x 590 x 1120 |
| Тегло | 29.3 kg |
| Дължина захр. кабел | 10.0 m |
736.26 €
1 440.00 лв.
Купи с
на 12 вноски по 65.16 € / 127.44 лв.
Купи с
на 12 вноски по 69.26 € / 135.47 лв.

Високо качество
Бюджетен