Прахосмукачка за сухо почистване Powermat PM-OD-1600T-PRO/ 1600 W - Почистваща машина 30 л ≥ 20 kPa 7,5 м
Прахосмукачка за сухо почистване Powermat PM-OD-1600T-PRO/ 1600 W
- Последни 5 бр.
- Марка: POWERMAT
- Кат. №: MS56608
- Модел: PM-OD-1600T-PRO
- Арт. №: PM1471
- Употреба: Професионална
- Произход: Полша
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
- Търговец/ЮЛ/ЕТ: 12 месеца
Характеристики
Захранване: 230 V / 50 Hz
Мощност на двигателя: 1600 W
Максимална мощност на включеното устройство: 2000 W
Всмукателна мощност: ≥ 20 kPa
Капацитет на резервоара: 30 л
Дължина на захранващия кабел: 7,5 м
Дължина на гъвкавия маркуч: 205 см
Максимална дължина на металната тръба (телескопична): 78 см
Ниво на шума: 80 dB(A)
Клас на изолация: I
Степен на защита: IPX4
Тегло на устройството: 4,5 кг
Филтрираща система: HEPA филтър
Режим на работа: Сухо почистване
Електрически контакт: 230 V с автоматична функция