Вашата количка е празна.
Тримоторна мокро-суха прахосмукачка LSU 375 - Машина за почистване LSU 375
Тримоторна мокро-суха прахосмукачка LSU 375
- Марка: VIPER
- Кат. №: MS7320
- Модел: LSU 375
- Арт. №: 50000140
- Употреба: Професионална
- Произход: Дания
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Особености | |
|---|---|
| Двустепенна турбина | |
| Мембранен филтър | |
| Ниво на защита IP20 | |
| Държач за ел. кабел и отделение за отделните аксесоари | |
| Дренажен шланг | |
| Технически параметри | |
|---|---|
| Дебит на въздуха | 3540 l/min |
| Вакуум | 228 mbar/kPa |
| Мощност макс. | 3х1000 W |
| Ниво на шума | 79 dB(a) |
| Обем на контейнера | 75 L |
| Напрежение | 230/1/50 V/~/Hz/A |
| Габаритни размери LxHxM | 630 x 590 x 950 |
| Тегло | 28.0 kg |
| Дължина захр. кабел | 8.0 m |
668.77 €
1 308.00 лв.
Купи с
на 12 вноски по 59.19 € / 115.77 лв.
Купи с
на 12 вноски по 62.92 € / 123.05 лв.

Високо качество
Бюджетен