Вашата количка е празна.
Стационарна водоструйна машина с подгряване SH TRUCK 7P-175/1260 - Индустриална водоструйка 1260 l/h / 8.2 kW
Стационарна водоструйна машина с подгряване SH TRUCK 7P-175/1260
- Марка: NILFISK
- Кат. №: MS6958
- Модел: SH TRUCK 7P-175/1260
- Арт. №: 107370810
- Употреба: Професионална
- Дебит: 1260l/h
- Произход: Дания
- Налягане: 175bar
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Особености | |
|---|---|
| Компактен дизайн, антикорозионен | |
| Удобен контролен панел | |
| Надеждна помпа за високо налягане - C3 | |
| Керамични бутала | 4 бр. |
| Специален EcoPower бойлер | |
| Нискооборотен мотор - 1450 RPM | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Система Ergo за бързи връзки с аксесоарите | |
| Възвратен клапан | |
| Сервизен индикатор | |
| Съд за препаратс инжектор | 2 бр. х 25l |
| Рамка от стомана | |
| Сензор за пламък | |
| Система за защита от измръзване | |
| Контейнер за входяща вода | |
| Технически параметри | |
|---|---|
| Налягане на помпата | 175 bar |
| Сила на почистване | 6.3 kg/force |
| Дебит на водата | 1260 l/h |
| Обороти на двигателя | 1450 RPM |
| Макс. °C на подгряване вода/пара | 90/150 °C |
| Мощност | 8.2 kW |
| Разход на гориво, dt-45 | 5.3 kg/h |
| Резервоар за гориво | 33 l |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 400/3/50/16 V/~/Hz/A |
| Габаритни размери LxHxM |
1025 x 715 x 1670 |
| Тегло | 262 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
19 310.98 €
37 768.99 лв.
Купи с
на 12 вноски по 1 816.70 € / 3 553.16 лв.

Високо качество
Бюджетен