Вашата количка е празна.
Стационарна водоструйна машина с подгряване NILFISK SH SOLAR 8P- - Машина водоструйна стационарна с подгряване
Стационарна водоструйна машина с подгряване NILFISK SH SOLAR 8P-
- Марка: NILFISK
- Кат. №: MS6940
- Модел: SH SOLAR 8P-180/2000 D
- Арт. №: 107370080
- Употреба: Професионална
- Произход: Дания
- Налягане: 180 bar
- Дебит: 2000 л/ч
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Особености | |
|---|---|
| Версия на дизелово гориво | |
| Компактен дизайн, антикорозионен | |
| Удобен контролен панел | |
| Надеждна помпа за високо налягане | |
| Керамични бутала | 3 бр. |
| Специален EcoPower бойлер | |
| Нискооборотен мотор - 1450 RPM | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Възвратен клапан | |
| Сервизен индикатор | |
| PLC - система за персонални настройки | |
| Рамка от галванизирана стомана | |
| Автоматична система за диагностика | |
| Контейнер за входяща вода | |
| Технически параметри | |
|---|---|
| Налягане на помпата | 180 bar |
| Сила на почистване | 10.3 kg/force |
| Дебит на водата | 2000 l/h |
| Обороти на двигателя | 1450 RPM |
| Макс. °C на подгряване вода/пара | 70/- °C |
| Мощност | 12 kW |
| Разход на гориво, dt-45 | 8.9 kg/h |
| Резервоар за гориво | - |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 400/3/50/24 V/~/Hz/A |
| Габаритни размери LxHxM |
700 x 900 x 1077 |
| Тегло | 232 kg |
16 964.15 €
33 178.99 лв.
Купи с
на 12 вноски по 1 595.92 € / 3 121.35 лв.

Бюджетен
Високо качество
Популярен