Вашата количка е празна.
Стационарна водоструйна машина с подгряване NILFISK SH SOLAR 7P / 875 Е18 - Машина водоструйна стационарна 5.8 + 18 kW / 875 л/час
Стационарна водоструйна машина с подгряване NILFISK SH SOLAR 7P / 875 Е18
- Марка: NILFISK
- Кат. №: MS6943
- Модел: SH SOLAR 7P-135/875 Е18
- Арт. №: 107370260
- Употреба: Професионална
- Произход: Дания
- Налягане: 135bar
- Дебит: 875l/h
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Особености | |
|---|---|
| Версия изцяло ел.подгряване | |
| Компактен дизайн, антикорозионен | |
| Удобен контролен панел | |
| Надеждна помпа за високо налягане - C3 | |
| Керамични бутала | 4 бр. |
| Специален бойлер - 119 l | |
| Нискооборотен мотор - 1450 RPM | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Възвратен клапан | |
| Сервизен индикатор | |
| PLC - система за персонални настройки | |
| Рамка от галванизирана стомана | |
| Автоматична система за диагностика | |
| Контейнер за входяща вода | |
| Технически параметри | |
|---|---|
| Налягане на помпата | 135 bar |
| Сила на почистване | 3.8 kg/force |
| Дебит на водата | 875 l/h |
| Обороти на двигателя | 1450 RPM |
| Макс. °C на подгряване вода/пара | 85/- °C |
| Мощност | 5.8 + 18 kW |
| Разход на гориво, dt-45 | - |
| Резервоар за гориво | - |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 400/3/50/36 V/~/Hz/A |
| Габаритни размери LxHxM |
670 x 900 x 1077 |
| Тегло | 150 kg |
16 278.51 €
31 838.00 лв.
Купи с
на 12 вноски по 1 531.42 € / 2 995.19 лв.

Бюджетен
Високо качество