Вашата количка е празна.
Водоструйна машина COMET KRМ Extra - Водоструйка COMET KRМ Extra
Водоструйна машина COMET KRМ Extra
- Марка: COMET
- Кат. №: MS7214
- Модел: KRM Extra
- Арт. №: 9063 0002
- Употреба: Професионална
- Напрежение: 230V
- Налягане: 125 bar
- Произход: Италия
- Дебит: 360l/h
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Налягане на помпата | 125 bar |
| Дебит на водата | 360 l/h |
| Мощност | 1,8 kW |
| Обороти на двигателя | 2800 RPM |
| Макс.температура на вход.вода | 40 °C |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 230/1/50 V/~/Hz/A |
| Габаритни размери LxMxH | 310 x 280 x 655 |
| Тегло | 7,0 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
| Особености | |
|---|---|
| Надеждна алуминиева помпа | |
| Термична защита на мотора | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Ниско тегло | |
| Ергономичен дизайн | |
| Макара за шланг ВН | |
| Вграден съд за препарат | |
222.92 €
435.99 лв.
Купи с
на 12 вноски по 19.73 € / 38.59 лв.
Купи с
на 12 вноски по 20.97 € / 41.02 лв.

Високо качество
Бюджетен