Вашата количка е празна.
Водоструйна машина COMET К 250 13/190 Т Classic - Водоструйка К 250 13/190 Т Classic
Водоструйна машина COMET К 250 13/190 Т Classic
- Марка: COMET
- Кат. №: MS7250
- Модел: K 250 13/190 T Classic
- Арт. №: 90570008
- Употреба: Професионална
- Напрежение: 400V
- Произход: Италия
- Налягане: 190
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Особености | |
|---|---|
| Надеждна помпа за високо наляганеComet LW-K | |
| Бутала керамични - 3 бр. | |
|
Здрава пластмасова обвивка на машината |
|
|
Обособено място за складиране на пистолета и струйника |
|
| Манометър | |
|
Дръжка с интегрирано място за складиране на шланга за ВН и електрическият кабел |
|
|
Изключително бърза и лена поддръжка |
|
|
Големи колела за лесно транспортиране дори по неравен под или стълби |
|
|
Лесен за премахване контейнер за препарат |
|
|
Регулация за впръскване на почистващият препарат с допълнителен филтър |
|
|
4-полюсен мотор (1400 rpm) |
|
|
Вграден професионален байпас |
|
|
Totalstop система |
|
|
Въртящ ел. ключ |
|
|
Клапан за защита от прегряване |
|
| Технически параметри | |
|---|---|
| Налягане на помпата | 190 bar |
| Дебит на водата | 780 l/h |
| Мощност | 5.2 kW |
| Обороти на двигателя | 1400 RPM |
| Макс.температура на вход.вода | 60 °C |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 400/3/50 V/~/Hz |
| Габаритни размери LxMхН |
520 x 430 x 930 |
| Тегло | 37 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
1 167.28 €
2 283.00 лв.
Купи с
на 12 вноски по 103.30 € / 202.04 лв.
Купи с
на 12 вноски по 109.81 € / 214.78 лв.

Бюджетен
Високо качество