Вашата количка е празна.
Ъглошлайф Casals CAG90/125 - Флекс Casals 900W 125мм
Описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 900 W
- ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 125 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Техническа характеристика
| МАРКА | CASALS |
| МОДЕЛ | CAG90/125 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 900 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | НЕ |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 11000 |
| КУФАР | НЕ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.950 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
Ревюта (0 ревюта)
Имаш продукта или си го използвал?
Избери звезда за да оцениш продукта
Оцени продукта
Популярен
Бюджетен
Високо качество