Вашата количка е празна.
Ъглошлайф електрически Bosch GWS 9-125/ 900W/ диск 125mm/ 230V - Електрически ъглошлайф с ергономичен дизайн
Ъглошлайф електрически Bosch GWS 9-125/ 900W/ диск 125mm/ 230V
- Продадени 10+
- Марка: Bosch
- Кат. №: MS931
- Модел: GWS 9-125
- Арт. №: 0601396007
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
Характеристики
Спецификация на ъглошлайф Bosch GWS 9-125 Carton
| Номинална консумирана мощност | 900 W |
| Обороти на празен ход, от | 11000 min-1 |
| Обороти на празен ход, до | 11000 min-1 |
| Обороти на празен ход | 11000 – 11000 min-1 |
| Дължина | 280 mm |
| Широчина | 73 mm |
| Височина | 100 mm |
| Тегло | 1,9 kg |
| Превключвател | 2-пътен |
| Опаковка (дължина) | 358 mm |
| Опаковка (широчина) | 118 mm |
| Опаковка (височина) | 118 mm |
| Опаковка (Д/Ш/В) | 358x118x118 mm |
| Резба на шпиндела | M 14 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Отдавана мощност | 450 W |
| Области на приложение | Рязане на черни метали, Рязане на цветен метал, Рязане на пластмаса, Рязане на камък, Рязане на дърво, Грубо шлайфане на материал за покрития, Грубо шлайфане на бетон, Грубо шлайфане на черни метали, Грубо шлайфане на естествени материали, Грубо шлайфане на цветен метал, Грубо шлайфане на пластмаса, Грубо шлайфане на камък, Грубо шлайфане на дърво, Почистване с четка на материал за покрития, Почистване с четка на черни метали, Почистване с четка на цветен метал |
99.60 €
194.80 лв.
Купи с
на 12 вноски по 8.81 € / 17.23 лв.
Купи с
на 12 вноски по 9.37 € / 18.33 лв.
Бюджетен
Високо качество