Вашата количка е празна.
Трифазен генератор с ел,стартер Hyundai GG 10000LE/T - Мотогенератор трифазен / монофазен GG 10000LE/Т- 10,3 kVА
Трифазен генератор с ел,стартер Hyundai GG 10000LE/T
- Марка: Hyundai
- Кат. №: MS7673
- Модел: GG 10000LE/Т
- Арт. №: 08034
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
Характеристики
| Двигател: | IC 460E - 4 тактов |
| Мощност на двигателя: | 17 к.с., 459 куб/см |
| Макс. мощност Трифазен/Монофазен: | 10,3 kVA (380V) / 8,2 kW (220V) |
| Ном. мощност Трифазен/Монофазен: | 9,75 kVA (380V) / 7,8 kW (220V) |
| Напрежение: | Full power 380 V / 220 V - 50 Hz |
| Ниво на шума: | 72 dB на 7м |
| Дължина/Ширина /Височина: | 700 / 550 / 550 мм |
| Вместимост на резервоара на горивото: | 25 л |
| Вместимост на резервоара на маслото: | 1,1 л |
| Автономност на работа при 50% натоварване: | 18 ч |
| Сила на тока: | 14A (380V) / 36A (220V) |
| Стартер: | Електрически / Ръчен |
| Контакти/Изходи: | 1 х 32А5р (380V) и 1 х 32А (220V) |
| Дисплей: | ДА - дигитален |
| Изход 12 V/A: | ДА - 12V / 8,3A |
| Датчик за маслото: | ДА |
| Защита от претоварване: | ДА |
| Акумулатор: | ДА - 14 Ah |
| Тегло: | 90.00 кг |
1 426.50 €
2 789.99 лв.
Купи с
на 12 вноски по 126.25 € / 246.92 лв.
Купи с
на 12 вноски по 134.20 € / 262.47 лв.
Високо качество
Бюджетен