Табло-автоматика трифазно STAGER YA40630F24, 630А
Напрежение: 380-400V / 50 Hz (трифазно)
Номинален ток: 630A
Източник на зареждане на батерията: 24V dc
Защита на безопасността
Табло-автоматика трифазно STAGER YA40630F24, 630А - Панел автоматизация за генератори 380-400V
  • Марка: Stager
  • Кат. №: MS28066
  • Модел: YA40630F24
  • Арт. №: 115800YA40630F24
  • Произход: Китай
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
    • Търговец/ЮЛ/ЕТ: 12 месеца
Характеристики
Номинален ток: 630A
Защита на безопасността
Описание
Техническа характеристика
Номинален ток: 630A