Центробежна помпа City Pumps ICn 200AM/160/ 1.5 kW/ 220 л/мин/ 37 м
Стандартизираната помпа City Pumps ICn 200AM/160 е мощна помпа с максимален дебит до 220 л/мин. Монофазна с мощност 1500W. H=37.0м –20м. Диаметър на входа и изхода на конектора 1 1/2“- 1“. Използва се специално за битови, селскостопански и промишлени нуждикато са, като се  е доказала в селскостопанският сектор като надежден и качествен продукт. Подходяща е за изпомпване на чиста вода и химически неагресивни течности. Помпитe трябва да се поставя на специални закрити места, или най – малкото да бъдат защитени от вредни атмосферни влияния.
  • Марка: City pumps
  • Кат. №: MS6714
  • Модел: ICn 200A
  • Арт. №: 44CM26BA1I
  • Произход: Италия
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
    • Търговец/ЮЛ/ЕТ: 12 месеца
Характеристики
  • Дебит Q: 50 - 220 л/мин,3.0 – 13.2 m³/h
  • Напор H:37 - 20м
  • Мощност: 1.5 kW 2 HP
  • Захранване: 230V - 50Hz
  • Присъединяване: DN1 -1 ½ ”
  • Присъединяване: DN2 -1”
  • Максимална температура на течността: +40°С
  • Максимална дълбочина на засмукване: 7 м
  • Размери:386 х 206 х 260мм
  • Защита: IP44
Описание
Техническа характеристика
  • Напор H: 37 - 20 м
  • Мощност: 1.5 kW 2 HP
  • Захранване: 230V - 50Hz
  • Присъединяване: DN1 - 1 ½ ”
  • Присъединяване: DN2 - 1”