Акумулаторна ъглова бормашина Milwaukee M18FRADH-0 - Акумулаторна ъглова бормашина M18FRADH-0
Акумулаторна ъглова бормашина Milwaukee M18FRADH-0
  • Марка: MIlwaukee
  • Кат. №: MS9221
  • Модел: M18FRADH-0
  • Арт. №: 4933451290
  • Употреба: Професионална
  • Произход: САЩ
  • Напрежение: 18 V
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 36 месеца
Характеристики
Напрежение - 18 V
Тип батерия - RedLi-ion
Брой обороти на празен ход 1-ва скорост - 0 - 350 об. /мин1
Максимален пробив в дърво с боркорона - 152 мм.
Максимален пробив в дърво със свредел - 40 мм.
Максимален пробив в стомана - 13 мм.
Въртящ момент - 95 Nm
Тегло - 6,2 кг.
Описание
Доставката НЕ включва батерия и зарядно.
Техническа характеристика
Напрежение - 18 V
Тип батерия - RedLi-ion
Въртящ момент - 95 Nm