Акумулаторна магнитна бормашина Milwaukee M18FMDP-0C е с мощен безчетков мотор POWERSTATE.
Светодиодна лампа за осветяване на работната повърхност.
Постоянен магнит с 8,890 N задържаща сила предотвратява случайно магнитно деактивиране.
Приемник 19 мм. Weldon за бърза и лесна смяна на аксесоарите.
Доставката НЕ включва батерия и зарядно.
Напрежение - 18 V
Максимална дълбочина на пробиване - 50 мм.
Максимален диаметър на пробиване - 38 мм.
Максимален пробив с твърд бит - 13 мм.
Обороти на празен ход  400 - 690 об. /мин1
Дължина на хода - 146 мм.
Време за зареждане 1 ч.
Тегло 14,500 кг.
Акумулаторна магнитна бормашина Milwaukee M18FMDP-0C - Акумулаторна магнитна бормашина M18FMDP-0C
Акумулаторна магнитна бормашина Milwaukee M18FMDP-0C
  • Марка: MIlwaukee
  • Кат. №: MS9549
  • Модел: M18FMDP-0C
  • Употреба: Професионална, Професионална, Професионална
  • Напрежение: 18 V, 18 V, 18 V
  • Произход: САЩ, САЩ, САЩ
  • Регулатор на обороти: Да, Да, Да
Характеристики
Напрежение - 18 V
Дължина на хода - 146 мм.
Време за зареждане 1 ч.
Описание
Техническа характеристика
Напрежение - 18 V
Дължина на хода - 146 мм.