Акумулаторна ъглова бормашина Milwaukee M18FRAD-0 - Акумулаторна ъглова бормашина M18FRAD-0
Акумулаторна ъглова бормашина Milwaukee M18FRAD-0
  • Марка: MIlwaukee
  • Кат. №: MS9220
  • Модел: M18FRAD-0
  • Арт. №: 4933451289
  • Употреба: Професионална
  • Произход: САЩ
  • Напрежение: 18 V
  • Напрежение -18 V
  • Тип батерия -RedLi-ion
  • Брой обороти на празен ход 1-ва скорост0 - 350 об./мин1
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво с боркорона -152 мм.
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво със свредло -40 мм.
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана -13 мм.
  • Въртящ момент -95 Nm
  • Тегло -6,4 кг.
Описание
Безчетковият мотор POWERSTATE осигурява постоянна мощност под товар. Системата REDLINK PLUS осигурява най-съвременната защита срещу претоварване на инструмента и батерията и подобрява производителността на инструмента при натоварване. Батерията REDLITHIUM-ION осигурява до 2,5 пъти повече време на работа, до 20% повече мощност, до два пъти повече живот на батерията и работи по-добре в сравнение с други литиево-йонни технологии. Механичният съединител предпазва инструмента в случай на блокиране. Кутия изцяло от метал и солиден 13 мм. патронник за висока износоустойчивост. Гъвкава батерия работи с всички батерии Milwaukee M18.
Доставката НЕ включва батерия и зарядно.
Техническа характеристика
  • Напрежение - 18 V
  • Тип батерия - RedLi-ion
  • Въртящ момент - 95 Nm