Акумулаторна ъглова бормашина Milwaukee M18CRAD-0 - Ъглова пробивна машина Milwaukee M18CRAD-0
Акумулаторна ъглова бормашина Milwaukee M18CRAD-0
  • Марка: MIlwaukee
  • Кат. №: MS9266
  • Модел: M18CRAD-0
  • Арт. №: 4933447730
  • Употреба: Професионална
  • Произход: САЩ
  • Напрежение: 18 V
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 36 месеца
Характеристики
Напрежение 18 V
Вид на батерията Li-Ion
Въртящ момент 25 Nm
Обороти на празен ход 0-1200 min-1
Максимален диаметър на пробиване в стомана 8 mm
Обхват на патронника 13 mm
Тегло 4.1 kg
Описание
Безчетков POWERSTATE мотор.
Здрава метална редукторна кутия.
Солиден висококачествен 13мм патронник.