Окомплектовка: 2 батерии 2,0 Ah, Зарядно устройство, Чанта за инструменти.
Напрежение - 12 V
Тип батерия - RedLi-ion
Брой обороти на празен ход 0 - 800 об. /мин1
Максимален диаметър на пробиване в дърво - 22 мм.
Максимален диаметър на пробиване в стомана 10 мм.
Въртящ момент -  10 Nm
Време за зареждане - 40 мин.
Тегло - 1,1 кг.
Акумулаторна ъглова бормашина Milwaukee C12RAD-202B - Акумулаторна 12-волтова ъглова бормашина с 10Nm въртящ момент
Акумулаторна ъглова бормашина Milwaukee C12RAD-202B
  • Марка: MIlwaukee
  • Кат. №: MS9654
  • Модел: C12RAD-202B
  • Арт. №: 4933441215
  • Употреба: Професионална, Професионална, Професионална
  • Напрежение: 12 V, 12 V, 12 V
  • Произход: САЩ, САЩ, САЩ
  • Батерия (Ah): 2.0 Ah, 2.0 Ah, 2.0 Ah
Характеристики
Напрежение - 12 V
Тип батерия - RedLi-ion
Въртящ момент - 10 Nm
Време за зареждане - 40 мин.
Тегло - 1,1 кг.
Описание
Техническа характеристика
Напрежение - 12 V
Въртящ момент -  10 Nm