Акумулаторна ударна бормашина RAIDER R20 RDP-SCDI20S Solo/ 20 V
Доставя се без батерия и зарядно устройство.
Акумулаторна ударна бормашина RAIDER R20 RDP-SCDI20S Solo/ 20 V - Бормашина без батерия и зарядно 1300 об.мин 50 Nm 1.5-13 мм
  • Наличност: Няма в наличност
  • Марка: Raider
  • Кат. №: MS43943
  • Модел: R20 RDP-SCDI20S Solo
  • Арт. №: 030217
  • Употреба: Професионална
  • Произход: България
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 36 месеца
    • Търговец/ЮЛ/ЕТ: 12 месеца
Характеристики
  • Номинално захранващо напрежение: 20V
  • Макс. въртящ момент: 50Nm
  • Макс. обороти без натоварване: 440-1300 об.мин
  • Регулиране на въртящия момент: да
  • Тип захранване: акумулаторно
  • Вид на акумулаторната батерия: Li-Ion
  • Макс. отвор при пробиване в дърво: 13 мм
  • Скорости: 2
  • Тип на патронника: безключов
  • Реверс: да
  • Размери:230 х 80 x 210 mm
  • Тегло: 1.58 кг
Описание
Техническа характеристика
  • Макс. въртящ момент: 50 Nm
  • Тип захранване: акумулаторно
  • Скорости: 2
  • Тип на патронника: безключов
  • Реверс: да
  • Размери:  230 х 80 x 210 mm