Акумулаторна ъглова бормашина Milwaukee M18FRAD2-0/ 18V
Акумулаторната ъглова бормашина се отличава с изключително дълго време на работа, като може да пробие до 100 дупки с 65 mm свредло в дърво. Снабдена е с безчетков мотор POWERSTATE™, който осигурява постоянна мощност при натоварване за постигане на максимален диаметър на пробиване от 152 mm. Безкабелната бормашина работи с всички батерии от серията MILWAUKEE® M18™.
Доставя се с ключ за патронник, странична ръкохватка
Доставя се без батерия и зарядно.
Акумулаторна ъглова бормашина Milwaukee M18FRAD2-0/ 18V - Бормашина без батерия и зарядно 122 Nm 1550 об. / мин.
  • Марка: MIlwaukee
  • Кат. №: MS44667
  • Модел: M18FRAD2-0
  • Арт. №: 4933471207
    • Физическо лице по ЗЗП: 36 месеца
    • Търговец/ЮЛ/ЕТ: 12 месеца
Характеристики
  • Напрежение: 18 V
  • Капацитет на батерията: Li-Ion
  • Въртящ момент: 122 Nm
  • Обороти на празен ход: 0-500; 0-1550 об. / мин.
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 152 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво със свредел: 40 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво с боркорона: 159 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво със selfeed корона: 117 мм
  • Брой степени: 2
  • Обхват на патронника: 13 мм
  • Тегло: 6.4 кг
Описание
Техническа характеристика
  • Напрежение: 18 V
  • Въртящ момент: 122 Nm
  • Брой степени: 2
  • Обхват на патронника: 13 мм