Акумулаторна ъглова бормашина Milwaukee M18CRAD2-0X/ 18V
Акумулаторната ъглова бормашина разполага с метален корпус на редуктора и патронник с шпонка 13 мм. Изключително дълъгият живот с батерия от 5.5 Ah, пробива до 200 дупки с 22 мм бормашина в дърво 50 x 100 мм. Работи с всички батерии MILWAUKEE® M18 ™. Бормашина е с напрежение 18 V.  Максималният въртящ момент е 30 Nm. Технологиите POWERSTATE ™ безчетков мотор, REDLITHIUM ™ батерия и REDLINK PLUS ™ интелигентен хардуер и софтуер - осигуряват отлична мощност, време на работа и издръжливост на работното място. Осигурява същата мощност и скорост като машините с кабел (1500 rpm) при приложения за пробиване на дърво.
Доставя се без батерия и зарядно в куфар
Акумулаторна ъглова бормашина Milwaukee M18CRAD2-0X/ 18V - Бормашина ъглова без батерия и зарядно в куфар 30Nm 1500 об/мин
  • Марка: MIlwaukee
  • Кат. №: MS44677
  • Модел: M18CRAD2-0X
  • Арт. №: 4933471641
  • Употреба: Професионална
  • Произход: САЩ
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 36 месеца
    • Търговец/ЮЛ/ЕТ: 12 месеца
Характеристики
  • Напрежение: 18 V
  • Капацитет на патронника: 13 мм
  • Макс. пробиване на стомана: 12.7 мм
  • Макс. пробиване на дърво със свредло/трион за дупки/самоподаващо се свредло: 26/102/65 мм
  • Макс. въртящ момент: 30 Nm
  • Тип батерия: Li-ion
  • Тегло с батерия: 4.1 кг
Описание
Техническа характеристика
  • Напрежение: 18 V
  • Макс. въртящ момент: 30 Nm