Акумулаторна ъглова бормашина Makita DDA450RTE/18 V/ 2х5Ah
Ъгловата бормашина е оборудвана с ограничител на въртящия момент за предпазване на потребителя и инструмента при блокиране на свредлото, реверс, плавен старт и променлив контрол на скоростта. Патронникът е бързозатягащ, с обхват 2-13 мм. За работа при недостатъчно осветление е предвидена LED подсветка. Компактна и лека акумулаторна ъглова бормашина с безчетков мотор, захранвана от 18 V литиево-йонна LXT батерия. Максималният й въртящ момент е 70 Nm, а скоростта - 0-450/0-1400 об./мин.
Доставя се в куфар с 2 броя батерии 18 V, 5 Ah и зарядно устройство.
Акумулаторна ъглова бормашина Makita DDA450RTE/18 V/ 2х5Ah - Безчеткова бормашина за ъглово пробиване с 2бр. батерии и зарядно 70 Nm 1400 об./мин
  • Марка: Makita
  • Кат. №: MS43814
  • Модел: DDA450RTE
  • Арт. №: DDA450RTE
  • Употреба: Професионална
  • Произход: Япония
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 36 месеца
    • Търговец/ЮЛ/ЕТ: 12 месеца
Характеристики
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-Ion, LXT
  • Капацитет на батериите: 5 Ah
  • Об. на пр. ход: 0-450/1400 об./мин
  • Въртящ момент: 70 Nm
  • Патронник: 2 - 13 мм
  • Макс. диаметър на пробиване в стомана: 13 мм
  • Макс. диаметър на пробиване в дърво: 65/105 мм
  • Размери: 434 x 82 x 179 мм
  • Тегло: 3 кг
Описание
Техническа характеристика
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-Ion, LXT
  • Капацитет на батериите: 5 Ah
  • Въртящ момент: 70 Nm
  • Патронник: 2 - 13 мм
  • Размери: 434 x 82 x 179 мм