Вашата количка е празна.
Зелена лазерна ролетка Laserliner LaserRange-Master Gi7 Pro - Лазерна ролетка LaserRange-Master Gi7 Pro-зелена
Зелена лазерна ролетка Laserliner LaserRange-Master Gi7 Pro
- Марка: Laserliner
- Кат. №: MS17893
- Модел: LaserRange-Master Gi7 Pro
- Арт. №: 080.837A
- Употреба: Професионална
- Произход: Германия
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 48 месеца
- Търговец/ЮЛ/ЕТ: 48 месеца
Характеристики
| Обхват на измерване, макс. | 70 м |
| Обхват на измерване, мин. | 0.05 м |
| Точност | ± 2 мм |
| Лазерен клас | лазерен клас 2, < 1 mW |
| Лазер/Дължина на вълната | зелен / 515 nm |
| Автоматично изключване | Лазер след 30 сек./ Уред след 3 мин. |
| Захранване | 2 батерии тип АА, 1.5V |
| Работна температура | -10°C … 40°C |
| Температура на съхранение | -20°C … 70°C |
| Размери Ш/В/Д мм | 50/122/27 |
| Тегло, gr | 140 |
| Bluetooth | да |
| Осветеност на дисплея | да |
| Функции | 360° сензор за наклон, Измерване на разстояние, площ, обем, Непрекъснато измерване мин./макс., Събиране/Изваждане, Ъглова функция 1+2+3 |
| Памет | 50 записа |
| Електронна либела | да |
| Антирефлексна система | да |
| Сензорен екран | да |
| Измервателна позиция: Ъглова/Задна/Тринога/Предна | не/да/не/да |
| Конектор за тринога | не |
199.40 €
389.99 лв.
Купи с
на 12 вноски по 17.65 € / 34.52 лв.
Купи с
на 12 вноски по 18.76 € / 36.69 лв.
Бюджетен
Популярен
Високо качество