Зарядно устройство Sealey CP20VMC2/ 20V
Изход: 3A(X2)
Доставка: 230V~50Hz
Тегло: 0,72 кг
Зарядно устройство Sealey CP20VMC2/ 20V - Устройство за зареждане на батерии 3A(X2) 230V
  • Марка: SEALEY
  • Кат. №: MS46906
  • Модел: CP20VMC2
  • Арт. №: CP20VMC2
  • Употреба: Професионална
  • Произход: Англия
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
    • Търговец/ЮЛ/ЕТ: 12 месеца
Характеристики
Изход: 3A(X2)
Доставка: 230V~50Hz
Тегло: 0,72 кг
Описание