Вашата количка е празна.
Водоструйна машина MC 7P-195/1280 FFA - Трифазна водоструйка 195 bar / 1280 l/h
Водоструйна машина MC 7P-195/1280 FFA
- Марка: NILFISK
- Кат. №: MS6846
- Модел: MC 7P-195/1280 FFA
- Арт. №: 107146802
- Употреба: Професионална
- Произход: Дания
- Налягане: 195bar
- Напрежение: 400V
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Особености | |
|---|---|
| Система FA(Flow Activated Control System) | |
| Надеждна помпа за високо налягане С3 | |
| Керамични бутала | 4 бр. |
| Нискооборотен мотор | |
| Система Ergo за бързи връзки с аксесоарите | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Регулиране на налягането | |
| Система за разтоварване на налягането | |
| Съд за препарат с инжектор | 2 бр. |
| Индикатор за ниво на маслото | |
| Големи колела за лесно транспортиране | |
| Предно колело с парк.спирачка | |
| Кука за навиване на кабела | |
| Регулираща се дръжка | |
| Технически параметри | |
|---|---|
| Налягане на помпата | 195 bar |
| Сила на почистване | 6.7 kg/force |
| Дебит на водата | 1280 l/h |
| Мощност | 8 kW |
| Обороти на двигателя | 1450 RPM |
| Макс.температура на вход.вода | 85 °C |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 400/3/50/10 V/~/Hz/A |
| Габаритни размери LxHxM |
775 x 570 x 1020 |
| Тегло | 89 kg |
| Дължина захр. кабел | 8.0 m |
6 455.57 €
12 626.00 лв.
Купи с
на 12 вноски по 571.32 € / 1117.40 лв.
Купи с
на 12 вноски по 607.31 € / 1 187.80 лв.

Високо качество
Популярен
Бюджетен