Вашата количка е празна.
Водоструйна машина с подгряване COMET KF EXTRA 10.18 18/220 T - Водоструйка COMET KF EXTRA 10.18 18/220 T
Водоструйна машина с подгряване COMET KF EXTRA 10.18 18/220 T
- Марка: COMET
- Кат. №: MS7294
- Модел: KF EXTRA 10.18 18/220 T
- Арт. №: 9051 0901
- Употреба: Професионална
- Произход: Италия
- Дебит: 1080 l/h
- Напрежение: 400
- Налягане: 220
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Налягане на помпата | 220 bar |
| Дебит на водата | 1080 l/h |
| Обороти на двигателя | 1400 RPM |
| Макс. °C на подгряване вода/пара | 85/140 °C |
| Мощност | 9.8 kW |
| Разход на гориво, dt-45 | 8.0 kg/h |
| Резервоар за гориво | 19 l |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 400/3/50 V/~/Hz |
| Габаритни размери LxHxM |
1320 x 820 x 960 |
| Тегло | 165 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
| Особености | |
|---|---|
| Надеждна помпа за високо налягане RW Premium | |
| Керамични бутала | 3 бр. |
| Бойлер от неръжд.стомана | |
| Нискооборотен мотор - 1400 RPM | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Възвратен клапан | |
| Сервизен индикатор | |
| Съд с инжектор за препарат | |
| Сензор за пламък | |
| Сензор за ниско ниво на гориво | |
|
Удобно място за инструменти |
|
3 805.55 €
7 443.01 лв.
Купи с
на 12 вноски по 336.79 € / 658.70 лв.
Купи с
на 12 вноски по 358.01 € / 700.21 лв.

Високо качество
Бюджетен