Вашата количка е празна.
Водоструйна машина с дизелово подгряване Nilfisk MH 4М-210/1000 PAX - Водоструйка с подгряване 1000 l/h / 8.0 kW
Водоструйна машина с дизелово подгряване Nilfisk MH 4М-210/1000 PAX
- Марка: NILFISK
- Кат. №: MS6889
- Модел: MH 4М-210/1000 PAX
- Арт. №: 107146912
- Употреба: Професионална
- Произход: Дания
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
- Търговец/ЮЛ/ЕТ: 12 месеца
Характеристики
| Особености | |
|---|---|
| Надеждна помпа за високо налягане NA5H | |
| Керамично покритие на буталата | 3 бр. |
| Специален EcoPower бойлер | |
| Нискооборотен мотор - 1450 RPM | |
| Система Ergo за бързи връзки с аксесоарите | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Възвратен клапан | |
| Сервизен индикатор | |
| Съд за препарат с инжектор - 10L | |
| Възможност за допълнителен съд за препарат | |
| Рамка от стомана | |
| Сензор за пламък | |
| Сензор за ниско ниво на масло | |
| Сензор за ниско ниво на гориво | |
| Сензор за температура на изгорелите газове | |
| Удобно място за инструменти | |
| Макара за шланг ВН | |
| Технически параметри | |
|---|---|
| Налягане на помпата | 210 bar |
| Сила на почистване | 5.5 kg/force |
| Дебит на водата | 1000 l/h |
| Обороти на двигателя | 1450 RPM |
| Макс. °C на подгряване вода/пара | 80/150 °C |
| Мощност | 8.0 kW |
| Разход на гориво, dt-45 | 4.1 kg/h |
| Резервоар за гориво | 15 l |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 400/3/50/13.5 V/~/Hz/A |
| Габаритни размери LxHxM |
1010 x 700 x 1016 |
| Тегло | 149 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
7 455.15 €
14 581.01 лв.
Купи с
на 12 вноски по 659.78 € / 1290.42 лв.
Купи с
на 12 вноски по 701.35 € / 1 371.72 лв.

Бюджетен
Високо качество