Вашата количка е празна.
Водоструйна машина COMET KT 1800 Gold Classic - Водоструйка COMET KT 1800 Gold Classic
Водоструйна машина COMET KT 1800 Gold Classic
- Марка: COMET
- Кат. №: MS7222
- Модел: COMET KT 1800 Gold Classic
- Арт. №: 9053 0001
- Употреба: Професионална
- Налягане: 160 bar
- Произход: Италия
- Дебит: 550 l/h
- Напрежение: 230V
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Налягане на помпата | 160 bar |
| Дебит на водата | 550 l/h |
| Мощност | 2,7 kW |
| Обороти на двигателя | 2800 RPM |
| Макс.температура на вход.вода | 60 °C |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 230/1/50 V/~/Hz/A |
| Габаритни размери LxMxH | 400 x 410 x 910 |
| Тегло | 22 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
| Особености | |
|---|---|
| Надеждна помпа с месингова глава | |
| Термична защита на мотора | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Манометър | |
| Нанасяне на препарат под ниско налягане | |
| Ергономичен дизайн | |
702.52 €
1 374.01 лв.
Купи с
на 12 вноски по 62.17 € / 121.59 лв.
Купи с
на 12 вноски по 66.09 € / 129.26 лв.

Високо качество
Бюджетен