Вашата количка е празна.
Водоструйна машина COMET KRS Extra - Водоструйка COMET KRS Extra
Водоструйна машина COMET KRS Extra
- Марка: COMET
- Кат. №: MS7217
- Модел: KRS Extra
- Арт. №: 9063 0102
- Употреба: Професионална
- Налягане: 150 bar
- Произход: Италия
- Дебит: 500 л/ч
- Напрежение: 230V
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Налягане на помпата | 150 bar |
| Дебит на водата | 500 l/h |
| Мощност | 2.4 kW |
| Обороти на двигателя | 2800 RPM |
| Макс.температура на вход.вода | 40 °C |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 230/1/50 V/~/Hz/A |
| Габаритни размери LxMxH | 330 x 280 x 840 |
| Тегло | 8.6 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
| Особености | |
|---|---|
| Надеждна алуминиева помпа | |
| Термична защита на мотора | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Ниско тегло | |
| Ергономичен дизайн | |
| Макара за шланг ВН | |
| Вграден съд за препарат | |
304.73 €
596.00 лв.
Купи с
на 12 вноски по 26.97 € / 52.75 лв.
Купи с
на 12 вноски по 28.67 € / 56.07 лв.

Високо качество
Бюджетен
Популярен