Вашата количка е празна.
Водоструйна машина COMET KRS Classic - Водоструйка COMET KRS Classic
Водоструйна машина COMET KRS Classic
- Марка: COMET
- Кат. №: MS7216
- Модел: KRS 1300 Classic
- Арт. №: 9063 0101
- Употреба: Професионална
- Произход: Италия
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Налягане на помпата | 150 bar |
| Дебит на водата | 500 l/h |
| Мощност | 2.4 kW |
| Обороти на двигателя | 2800 RPM |
| Макс.температура на вход.вода | 40 °C |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 230/1/50 V/~/Hz/A |
| Габаритни размери LxMxH | 330 x 280 x 840 |
| Тегло | 8.1 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
| Особености | |
|---|---|
| Надеждна алуминиева помпа | |
| Термична защита на мотора | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Ниско тегло | |
| Ергономичен дизайн | |
177.93 €
348.00 лв.
Купи с
на 12 вноски по 15.75 € / 30.80 лв.
Купи с
на 12 вноски по 16.74 € / 32.74 лв.

Популярен
Високо качество
Бюджетен