Вашата количка е празна.
Водоструйна машина COMET KL 1400 Extra - Водоструйка COMET KL 1400 Extra
Водоструйна машина COMET KL 1400 Extra
- Марка: COMET
- Кат. №: MS7218
- Модел: KL 1400 Extra
- Арт. №: 9046 0004
- Употреба: Професионална
- Налягане: 140 bar
- Произход: Италия
- Дебит: 410 l/h
- Напрежение: 230V
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Налягане на помпата | 140 bar |
| Дебит на водата | 410 l/h |
| Мощност | 2,0 kW |
| Обороти на двигателя | 2800 RPM |
| Макс.температура на вход.вода | 40 °C |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 230/1/50 V/~/Hz/A |
| Габаритни размери LxMxH | 310 x 310 x 820 |
| Тегло | 13 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
| Особености | |
|---|---|
| Надеждна помпа с алуминиева глава | |
| Термична защита на мотора | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Ергономичен дизайн | |
420.28 €
822.00 лв.
Купи с
на 12 вноски по 37.19 € / 72.74 лв.
Купи с
на 12 вноски по 39.54 € / 77.33 лв.

Бюджетен
Високо качество