Вашата количка е празна.
Водоструйна машина COMET KA Classic 3200 - Водоструйка COMET KA Classic 3200
Водоструйна машина COMET KA Classic 3200
- Марка: COMET
- Кат. №: MS7223
- Модел: KA Classic 3200
- Арт. №: 9037 0001
- Употреба: Професионална
- Налягане: 160 bar
- Произход: Италия
- Дебит: 600 л/ч
- Напрежение: 230V
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Налягане на помпата | 160 bar |
| Дебит на водата | 600 l/h |
| Мощност | 2,9 kW |
| Обороти на двигателя | 2800 RPM |
| Макс.температура на вход.вода | 60 °C |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 230/1/50 V/~/Hz/A |
| Габаритни размери LxMxH | 440 x 420 x 940 |
| Тегло | 36 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
| Особености | |
|---|---|
| Надеждна помпа с месингова глава | |
| Керамични бутала | 3 бр. |
| Термична защита на мотора | |
| Автоматична старт/стоп система | |
| Манометър | |
| Нанасяне на препарат под ниско налягане | |
| Байпасираща система | |
746.49 €
1 460.01 лв.
Купи с
на 12 вноски по 66.06 € / 129.20 лв.
Купи с
на 12 вноски по 70.23 € / 137.35 лв.

Бюджетен
Високо качество