Вашата количка е празна.
Водоструйна машина COMET K 991 TS 21/210 T - Водоструйка K 991 TS 21/210 T
Водоструйна машина COMET K 991 TS 21/210 T
- Марка: COMET
- Кат. №: MS7266
- Модел: K 991 TS 21/210 T
- Арт. №: 9024 4057
- Употреба: Професионална
- Произход: Италия
- Налягане: 210 bar
- Напрежение: 400V
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Особености | |
|---|---|
| Надеждна помпа за интензивно натоварване - RW Premium | |
| Керамични бутала 3 бр. | |
|
Здраво шаси с боядисан метален капак |
|
| Здрава дръжка с възможност за монтиране на макара на нея | |
|
Лесно сервизиране на водният филтър |
|
|
Уплътнения издържащи на висока температура на входящата вода |
|
|
Система TotalStop -Автоматична старт-стоп система |
|
| Манометър | |
|
Контактор |
|
| 4-полюсен нискооборотен двигател | |
| Външен байпас | |
| Термична защита на мотора | |
| Технически параметри | |
|---|---|
| Налягане на помпата | 210 bar |
| Дебит на водата | 1260 l/h |
| Мощност | 7.4 kW |
| Обороти на двигателя | 1400 RPM |
| Макс.температура на вход.вода | 85 °C |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 400/3/50 V/~/Hz |
| Габаритни размери LxMxH |
1150 x 600 x 880 |
| Тегло | 89 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
2 106.52 €
4 120.00 лв.
Купи с
на 12 вноски по 186.43 € / 364.63 лв.
Купи с
на 12 вноски по 198.17 € / 387.59 лв.

Високо качество
Популярен
Бюджетен