Вашата количка е празна.
Водоструйна машина COMET K 807 TS 15/210 T - Водоструйка K 807 TS 15/210 T
Водоструйна машина COMET K 807 TS 15/210 T
- Марка: COMET
- Кат. №: MS7262
- Модел: K 807 TS 15/210 T
- Арт. №: 9024 4024
- Употреба: Професионална
- Произход: Италия
- Налягане: 210 bar
- Напрежение: 400V
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Особености | |
|---|---|
| Надеждна помпа за високо налягане - FW2 | |
| Керамични бутала 3 бр. | |
|
Здраво шаси с боядисан метален капак |
|
| Здрава дръжка с възможност за монтиране на макара на нея | |
|
Лесно сервизиране на водният филтър |
|
|
Уплътнения издържащи на висока температура на входящата вода |
|
|
Система TotalStop -Автоматична старт-стоп система |
|
| Манометър | |
|
Контактор |
|
| 4-полюсен нискооборотен двигател | |
| Външен байпас | |
| Термична защита на мотора | |
| Технически параметри | |
|---|---|
| Налягане на помпата | 210 bar |
| Дебит на водата | 900 l/h |
| Мощност | 6.5 kW |
| Обороти на двигателя | 1400 RPM |
| Макс.температура на вход.вода | 85 °C |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 400/3/50 V/~/Hz |
| Габаритни размери LxMxH |
620 x 900 x 840 |
| Тегло | 67 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
1 605.97 €
3 141.00 лв.
Купи с
на 12 вноски по 142.13 € / 277.98 лв.
Купи с
на 12 вноски по 151.08 € / 295.49 лв.

Високо качество
Популярен
Бюджетен