Вашата количка е празна.
Водоструйна машина COMET К 250 12/130 М Extra - Водоструйка К 250 12/130 М Extra
Водоструйна машина COMET К 250 12/130 М Extra
- Марка: COMET
- Кат. №: MS7253
- Модел: K 250 12/130 M Extra
- Арт. №: 9057 0003
- Употреба: Професионална
- Произход: Италия
- Налягане: 130bar
- Напрежение: 230 V
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
| Особености | |
|---|---|
| Надеждна помпа за високо наляганеComet LW-K | |
| Бутала керамични - 3 бр. | |
|
Здрава пластмасова обвивка на машината |
|
|
Обособено място за складиране на пистолета и струйника |
|
| Манометър | |
|
Дръжка с интегрирано място за складиране на шланга за ВН и електрическият кабел |
|
|
Изключително бърза и лена поддръжка |
|
|
Големи колела за лесно транспортиране дори по неравен под или стълби |
|
|
Лесен за премахване контейнер за препарат |
|
|
Регулация за впръскване на почистващият препарат с допълнителен филтър |
|
|
4-полюсен мотор (1400 rpm) |
|
|
Вграден професионален байпас |
|
|
Totalstop система |
|
|
Възможност за засмукване от външен водоизточник със система EASY-START |
|
|
Въртящ ел. ключ |
|
|
Клапан за защита от прегряване |
|
|
Макара за шланг ВН |
|
| Технически параметри | |
|---|---|
| Налягане на помпата | 130 bar |
| Дебит на водата | 720 l/h |
| Мощност | 2.9 kW |
| Обороти на двигателя | 1400 RPM |
| Макс.температура на вход.вода | 60 °C |
| Напрежение/фаза/честота/ток | 230/1/50 V/~/Hz |
| Габаритни размери LxMхН |
540 x 440 x 990 |
| Тегло | 50 kg |
| Дължина захр. кабел | 5.0 m |
1 349.81 €
2 640.00 лв.
Купи с
на 12 вноски по 119.46 € / 233.64 лв.
Купи с
на 12 вноски по 126.98 € / 248.36 лв.

Бюджетен
Високо качество