Вашата количка е празна.
Високонапорна моторна помпа Hyundai HYH 40/2, 100m, 350l/min - Водна помпа бензинова 1 1/2 , воден стълб 100 м , ф 40 мм
Високонапорна моторна помпа Hyundai HYH 40/2, 100m, 350l/min
- Последни 2 бр.
- Марка: Hyundai
- Кат. №: MS18567
- Модел: HYH 40/2
- Арт. №: 06240
- Употреба: Професионална
- Произход: Китай
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
- Търговец/ЮЛ/ЕТ: 12 месеца
Характеристики
| Диаметър на входящ отвор: | Ф 40 мм - 1 1/2" |
| Диаметър на изходящ отвор: | 1 х 1/1/2" и 2 х 1" |
| Макс. дебит: | 350л / мин |
| Максимален напор: | 100 м |
| Макс. диаметър на твърдите частици: | 9 мм |
| Двигател: | Hyundai IC 390, 13 к.с., 389 куб/см, 3600 об/мин |
| Тип: | 4 - тактов OHV |
| Обем на резервоара за гориво: | 6.5 л |
| Начин на стартиране: | Ръчно |
| Тегло: | 48 кг |
559.86 €
531.74 €
1 094.99 лв.
1 039.99 лв.
Купи с
на 12 вноски по 47.06 € / 92.04 лв.
Купи с
на 12 вноски по 50.02 € / 97.84 лв.
Високо качество
Бюджетен