Вашата количка е празна.
Виброшлайф Bosch GSS 140-1 A Professional/ 180 W/ 113x101 мм - Вибрационен шлайф с двойно закрепване и микрофилтър, за работа без умора
Виброшлайф Bosch GSS 140-1 A Professional/ 180 W/ 113x101 мм
- Марка: Bosch
- Кат. №: MS5793
- Модел: GSS 140-1 A
- Арт. №: 06012A2100
- Употреба: Професионална
- Произход: Германия
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 36 месеца
Характеристики
Спецификация навибрационен шлайф Bosch GSS 140-1 A Professional 180 W
| Номинална консумирана мощност | 180 W |
| Обороти на празен ход | 12000 min-1 |
| Честота на вибрациите на празен ход | 24000 min-1 |
| Ø на резонансния кръг | 1.6 mm |
| Тегло | 1.2 kg |
| Размери на инструмента (широчина) | 110 mm |
| Размери на инструмента (дължина) | 250 mm |
| Размери на инструмента (височина) | 143 mm |
| Шлифовъчна повърхност | |
|---|---|
| Шлифовъчна плоча, широчина | 113 mm |
| Шлифовъчна плоча, дължина | 101 mm |
| Шкурка за захващане, широчина | 115 mm |
| Шкурка за захващане, дължина | 140 mm |
| Шкурка с лепенка тип „репей“, широчина | 115 mm |
| Шкурка с лепенка тип „репей“, дължина | 107 mm |
| Стойност на вибрационните емисии ah | 5m/s² |
| Неустойчивост K | 1.5m/s² |
164.40 €
321.54 лв.
Купи с
на 12 вноски по 14.55 € / 28.46 лв.
Купи с
на 12 вноски по 15.47 € / 30.25 лв.
Популярен
Бюджетен