Вашата количка е празна.
Уред за измерване на наклони Bosch GIM 120 Professional - Дигитален нивелир 120 cm
Уред за измерване на наклони Bosch GIM 120 Professional
- Марка: Bosch
- Кат. №: MS837
- Модел: GIM 120
- Арт. №: 0601076800
- Употреба: Професионална
- Произход: Германия
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 36 месеца
Характеристики
| Дължина | 120 cm |
| Измервателен обхват | 0 – 360° (4 x 90°) |
| Точност на измерване на електрониката при 0°/90° | ± 0,05° |
| Точност на измерване на електрониката при 1°– 89° | ± 0,2° |
| Точност на измерване на либелите | ± 0,057° = ± 1 mm/m |
| Продължителност на работа, измерв. наклони, прибл. | 200 h |
| Тегло прибл. | 1,3 kg |
| Дължина | 1250 mm |
| Широчина | 27 mm |
| Височина | 59 mm |
| Мерни единици | °, %, mm/m |
266.40 €
521.03 лв.
Купи с
на 12 вноски по 23.58 € / 46.12 лв.
Купи с
на 12 вноски по 25.06 € / 49.02 лв.
Бюджетен
Високо качество